Specialist vanzari- iasi

Domain

Banking and insurance

Company Name

Met Life

Job Type

Full Time

Locations

Iași, Cladirea Solomons

Career Level

Junior, Middle, Senior

Offer

700 €/month

Published

17-05-2017

Expires

17-06-2017

Quiz Date

No quiz

avatar
5 positions | 0 applicants

Descrierea postului

-Desfasurare activitati de prospectare
-Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct si compania;
-Oferirea de servicii de analiza si identificare a nevoilor financiare personale.
-Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un domeniu complex si de a o lasa mostenire.

Cerinte
-Varsta cuprinsa intre 28-55 ani;
-Domiciliul in Iasi;
-Studii superioare finalizate;
-Bune abilitati de comunicare si relationare;
-Personalitate sociabila, serioasa, motivata si orientata catre rezultate;
-Experinta in domeniul financiar si/sau al vanzarilor constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Program de formare profesionala si training-uri periodice la nivel avansat gratuit
-Instrumente de suport in activitatea de vanzare
-Pachet atractiv de remunerare,posibilitati de instruire antreprenoriat, oportunitati de atingere nivele superioare in cariera cu castiguri suplimentare si bonusuri
-Abonament medical pe familie
-Posibilitatea participarii gratuite la cel mai avansat sistem de training Emea in locuri de vis- Mauricius,Sydney, etc,cu performanti Met Life din lume,
Mai multe motive pentru a lucra impreuna
-Beneficii financiare unice;
-Produse inovatoare, flexibile si diversificate, orientate catre nevoile clientilor;
-Mediu deschis la diversitate si incluziune - capacitatea de a integra oameni din culturi organizationale
diferite;
Posibilitatea echivalarii nivelului de cariera in functie de experienta profesionala anterioara.
Participare la interviu de selectie prin depunere CV la adresa [email protected]