Manipulant marfuri

Domain

Transportation

Company Name

Practicom

Job Type

Full Time

Locations

Bucharest

Career Level

Junior, Middle

Offer

Unspecified

Published

23-08-2017

Expires

23-11-2017

Quiz Date

No quiz

avatar
10 positions | 0 applicants

SC PRACTICOM SRL, societate in continua expansiune care activeaza pe piata Europeana din anul 1998 in domeniul transportului, depozitarii, logisticii selecteaza candidati pentru postul Manipulant marfuri.

CERINTE:
•Corectitudine;
•Conditie fizica buna.
- Persoane responsabile si dornice sa lucreze;

RESPONSABILITATI:
•Verificarea integritatii marfurilor si a ambalajelor acestora inainte de incarcare/descarcare in/din autovehicul;
•Raportarea catre seful ierarhic sau catre dispeceratul societatii a tuturor problemelor ivite in cadrul activitatii de incarcare/descarcare in/din autovehicul;
•Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, cu ajutorul caruciorului de marfa, infoliat;
•Asigurarea marfurilor in autovehicul pentru a preveni deteriorarea acestora pe durata transportului

Don't have time to complete your profile? Apply now in 10 seconds!

Upload CV (PDF, DOC, DOCX accepted)