Contabil (nivel mediu)

Domain

Audit

Company Name

Recruitmentpoint

Job Type

Full Time

Locations

Bucharest

Career Level

Middle

Offer

Unspecified

Published

19-03-2018

Expires

05-05-2018

Quiz Date

No quiz

avatar
1 position | 2 applicants

Candidatul ideal
Studii superioare terminate sau in curs de terminare
Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta, capabila sa gestioneze task-uri multiple,organizata.
Abilitati de comunicare verbala si scrisa, atitudine proactiva si profesionalism, de incredere.
Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii,capabila sa livreze si sa respecte termene limita.
Bune cunostinte de utilizare MS Office,special Excel (include formule).
Limba engleza nivel mediu spre avansat.
Experienta anterioara in domeniul contabilitate financiar de minim 1 an.
Experienta in reconcilieri de conturi.

Constituie avantaje:
Cunostinte solide de legislatie locala si IFRS.
Experienta anterioara in lucrul cu programe de contabilitate, raportare externe, reconcilieri verificari solduri.
Descrierea jobului
Activitatile de contabilitate in departament pana la nivel de balanta.
Ne dorim sa adaugam echipei noastre un nou membru, in functia de contabil junior care doreste sa se dezvolte pe partea de contabilitate, raportare lunar la grup, respectare politici.
De asemnea exista posibilitatea de aprofundare a raportarii de grup, audit, controlling -SOX audit ( Sarbanes oxley).

Descrierea companiei
Clientul nostru este lider global in domeniul media, furnizand clientilor datele necesare pentru a lua decizii informate cu privire la toate aspectele masurarii, monitorizarii si selectiei media.

Don't have time to complete your profile? Apply now in 10 seconds!

Upload CV (PDF, DOC, DOCX accepted)