Consilier servicii telecom

Domain

Call center

Company Name

Valoris Center

Job Type

Full Time

Locations

Bucharest

Career Level

Junior

Offer

Unspecified

Published

19-05-2017

Expires

29-06-2017

Quiz Date

No quiz

avatar
1 position | 1 applicant

Descrierea jobului

Fiind un membru important al echipei, vei fi responsabil cu:

intregirea atmosferei placute de la locul de munca;
mentinerea legaturii cu clientii celor mai iubite companii de banking si telecomunicatii din tara;
customizarea ofertelor adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date.

Din aceasta experienta vei castiga:

un program de 6/8 h organizat in intervale orare flexibile.
un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna (salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri de performanta + diverse premii);
acces la servicii medicale private;
un training specializat pus la dispozitie de compania noastra;
acces la cartile din biblioteca companiei;
o locatie buna si un mediu foarte prietenos de lucru.

Don't have time to complete your profile? Apply now in 10 seconds!

Upload CV (PDF, DOC, DOCX accepted)