Suport tehnic in limba franceza – bitdefender

Domain

IT Software

Company Name

Valoris Center

Job Type

Full Time

Locations

Bucharest

Career Level

Junior

Offer

Unspecified

Published

04-09-2017

Expires

15-09-2017

Quiz Date

No quiz

avatar
2 positions | 0 applicants

Cerinte:

Cunostinte de limba franceza nivel avansat (vorbit si scris);
Abilitati de comunicare excelente;
Atitudine orientata catre client;
Abilitati tehnice si cunostinte de baza in sisteme de operare;
Experienta anterioara pe proiecte de customer support similare reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

Oferirea de suport telefonic, prin e-mail si chat clientilor Bitdefender;
Raspunde de asigurarea standardelor de calitate aferente activitatii Inbound.

Ce iti oferim?

Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT Software si de a promova in cadrul companiei;
Program de lucru: L - V - 09.30 - 18.30;
Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
Mediu de lucru modern si colectiv tanar.